O nás

TIKSY 250 LUX

TIKSY 250 LUX

Ideální stroj pro půjčovny sněžných skútrů nebo pro nebo obsluhu lyžařských vleků či sněhových děl.

VÍTEJTE NA SNĚŽNÉ SKÚTRY.CZ

Dámy a pánové,

vítejte na stránkách společnosti ROSIMPEX s.r.o., která je výhradním dovozcem sněžných skútrů TAJGA, BURAN, TIKSY a RYS vyráběných v akciové společnosti RUSKAYA MEKHANIKA v Rybinsku do zemí EU. Nabízíme Vám sněžné skútry s prověřenou kvalitou a vysokou užitnou hodnotou, rozsáhlou nabídku příslušenství, originální náhradní díly a profesionální servis.

Mezi naše spokojené zákazníky patří horské hotely a penziony, horské obce, tělovýchovné jednoty, sportovní oddíly, ale i soukromé osoby a různé podnikatelské subjekty. S našimi sněžnými skútry se můžete v současnosti setkat na všech českých horách. Uvidíte je přepravovat materiál a osoby na odlehlé horské chaty, upravovat malé sjezdovky nebo běžecké stopy, uplatní se však i v řadě dalších činností.

Naše skútry odvádějí dobrou práci nejen prakticky ve všech českých horských střediscích, ale i v mnoha resortech na Slovensku či v polském a německém pohraničí. O jejich pracovních kvalitách svědčíi úspěšný vývoz skútrů TAJGA do takových „skútrařských velmocí“ jako je např. Finsko. Díky své spolehlivosti, příznivé pořizovací ceně a jednoduché údržbě již nejsou sněžné skútry luxusem a výsadou majitelů velkých hotelů a lyžařských areálů. Dnes si je může pořídit prakticky každý, kdo se potřebuje v zimě dostat do míst, kam nevedou sjízdné silnice.

Užitnou hodnotu skútrů zvyšuje široká nabídka doplňkového vybavení – nákladních a pasažérských saní, zařízení pro výrobu běžeckých stop a úpravu tratí a řady dalšího příslušenství, díky kterému se z těchto strojů mohou stát skutečně univerzální pomocníci.

Na skútry BURAN nedají dopustit jejich čeští ani zahraniční majitelé, protože jim tyto „Harleye Sibiře“ spolehlivě slouží po mnoho let. Hitem posledních let jsou nové BURANY se čtyřtaktními motory Kohler. Dva pásy o šíři 380 mm a tažné zařízením na 500 kg z nich činí nezastupitelné pracanty, kteří na našem trhu nemají ve své cenové skupině konkurenci.

Je samozřejmostí, že všechny nabízené skútry jsou homologovány Ministerstvem dopravy ČR a splňují veškeré bezpečnostní a ekologické podmínky pro provoz na veřejných komunikacích.

S naší nabídkou Vás rádi podrobně seznámí naši prodejci, u kterých si také můžete naše skútry osobně prohlédnout. Děkujeme Vám za Váš zájem a doufáme, že i Vy se brzy stanete našimi spokojenými zákazníky.

Mnoho úspěchů přeje

Bc. Jindřich Vrabec

 jednatel společnosti ROSIMPEX s.r.o. 

MEDIA GALLERY