česky slovensky english
KATALOGY ND VSTUP PRO DEALERY

NOVINKY

sněžný skútr Tungus RM RYS RM RYS buran čtyř takt buran čtyř takt

SPONZORING 

 

Díky dosaženým prodejním úspěchům, za které všem našim zákazníkům a spolupracovníkům děkujeme, mohly společnosti ROSIMPEX a DUCATI MOTOR sponzorsky podpořit aktivity  Občanského sdružení RATAB zaměřeného na práci s mládeží a také činnost Nadace pro záchranu  a obnovu Jizerských hor.
RATAB RATAB

RATAB – základní článek asociace Brontosaura je občanské sdružení zabývající se organizací volnočasových aktivit pro studenty čtyřletých a víceletých gymnázií v Liberci. Již 25 let ( z toho 11 let jako OS ) realizuje jednodenní i vícedenní akce pro středoškoláky, které jsou dostupné pro všechny sociální skupiny. Hlavním cílem OS RATAB je podpořit tvůrčí, organizační a komunikační schopnosti současných i budoucích studentů gymnázií prostřednictvím teamových her, psychicky i fyzicky náročných aktivit v přírodě a zábavných programů, které mají často vzdělávací charakter, například v oblasti drogové prevence.

www.ratab.cz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
JIZERKY Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor

Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor podporuje aktivity směřující k obnově stabilních lesních ekosystémů a harmonické krajiny Jizerských hor a povzbuzuje účast občanů při uplatňování principů udržitelného života.

www.jizerky.ecn.cz